martin slavev 1

Působím jako realitní makléř pro Prahu a Střední Čechy. Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat schůzky online, přesto však preferuji osobní kontakt. Věřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcennější, co máme) a vyberete si mne jako svého realitního makléře, potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti.

Jedna polovina mé rodiny pochází z Bulharska a po 2. světové válce se usadila v Berouně jako zahradníci. Vše vybudovali od nuly. Prodávali sazenice a zeleninu na trzích, pracovali na zahradě, kde jsem měl také poprvé možnost na vlastní kůži vyzkoušet, jak je to těžká práce. Zároveň jsem se ale také dostal poprvé k obchodu. Vždy mě fascinovalo, že si prarodiče pamatovali snad každého zákazníka, se každým si povídali, ne o práci. Skoro to vypadalo, že za nimi chodí přátelé prohodit pár slov a při té příležitosti nakoupit. Naučilo mě to ke všem lidem přistupovat individuálně a zajímat se o ně.

Prarodiče z druhé poloviny rodiny pochází z malé vesničky. Děda pracoval v dole. Tvrdá dřina, náročná fyzicky i psychicky. Vytrvalost jsem vždy vnímal jako velmi důležitý aspekt pro úspěch. Oba rodiče pracovali v pohostinství. Odcházeli do práce brzy a vraceli se pozdě.

Jak jsem se dostal k realitám

I já jsme se vyučil jako číšník, i když jsem už tehdy tušil, že to nebude práce, kterou chci dělat celý život. Pár let jsme si to vyzkoušel a má domněnka se potvrdila. Co jsme ale na práci miloval byla různorodost zákazníků, se kterými se potkáte, a množství příběhů za každým z nich. Věnoval jsem se mnoha různým oblastem obchodu, až jsem se dostal k realitám, kde využívám vše, co jsem se za svou už téměř 3Oletou kariéru v obchodování a investování do nemovitostí naučil. Stal jsem se realitním makléřem pro Prahu a Střední Čechy.

Jak pracuji?

  • Preferuji osobní kontakt
  • Ke všem klientům přistupuji individuálně
  • Moji klienti mě skutečně zajímají
  • Jsem vytrvalý, je-li to potřeba
  • Jsem upřímný, je to jednodušší. Pro mě, ale ne každý chce vždy slyšet pravdu. V obchodě to však pomáhá.

Martin Slavev – Realitní makléř REMAX Alfa

Něco z mého soukromí

Začnu dvěma mými koníčky, které mě opravdu dělají šťastným a zároveň mi pomáhají v práci. Na první dobrou Vám to možná přijde jako nesmysl, ale prosím, čtěte dál.

Jsem pejskař. Miluju psy a psi milují mě. Jsem jeden z těch lidí, co kolem sebe nenechá pejska jen tak projít a musí si ho pohladit. V rodině máme stafordširkého bulteriéra Remyho. Máme podobně šedin a přesto se snažíme k životu přistupovat s úsměvem. Co jsme se od Remyho naučil? Že největší radost mám z toho, když pomohu někomu jinému.

Jsem sportovec. Jako malý jsem začínal tenisem. Další sportovní štace bylo fitko. Když jsem začínal cvičit posilovny vypadaly úplně jinak a ještě se do nich nechodilo v elasťákách za 2000 Kč. Dnes už si ty elasťáky oblékám taky, ale na běhání. Cvičení a pohyb je pro mě jednou ze základních činností, při kterých si psychicky odpočinu, čerpám inspiraci a energii na náročnou práci realitního makléře. Už delší dobu si uvědomuji, že fyzická kondice má přímý vliv na mentální výkon a skvělý makléř musí být ve skvělé celkové kondici. Kdyby jste jen věděli, kolikrát nejel v panelovém domě výtah a museli jsme jít po schodech 🙂

Jsem brácha. Přemýšlel jsme, jestli se o tom rozepisovat, ale vzhledem k tomu, že to je pro mě velmi důležité a je to součástí toho, jaký jsme se rozhodl, že pár řádků napíšu. Jak jste se dočetli výše, nejsem zrovna nadšenec do nejnovějších technologií. Naštěstí tuto mou slabší stránku vykrývá můj brácha – Michal Slavev, který je v tomto ohledu pravý opak. Je nadšenec do nejnovějších technologií a působí jako strategický poradce a mentor pro technologické firmy. Má kolem sebe skvělé lidi, kteří představují špičku ve svém oboru a právě díky němu vznikla značka makléřmartin.cz