obývací pokoj

Dvoupodlažní řadový dům v Praze 14 Hostavice-Jahodnice – Prodáno

To nejdůležitější na začátek

 • prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem a dva pokoje
 • koupelna s WC, samostatné WC, technická místnost a komora
 • 97 m2  podlahová plocha
 • 17 m2 velká terasa
 • 122 m2zahrada směrovaná na jih
 • dvě soukromá parkovací místa
 • měsíční poplatky: 3000 Kč
 • inteligentní vyhřívací systém 
 • nízkoenergetický standard B
 • den otevřených dveří bude 12.7 a 13.7
 • prohlídku je nutné rezervovat telefonicky.

 

previous arrow
next arrow
Slider


Dispozice

V prvním patře vstoupíte nejdříve do předsíně s vestavěnou skříní. Na předsíň navazuje toaleta a technická místnost, kde je dostatek prostoru na pračku i sušičku. Z předsíně pokračujete dál chodbou s další vestavěnou skříní po celé její délce. Dominantou prvního patra je obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem a rohovým krbem.

Po vystoupání do druhého patra po dubovém schodišti najdete další dvě obytné místnosti a koupelnu s WC.

Zahrada

K domu patří také útulná zahrada, jedna část je směrovaná na jižní stranu. Na zahradě je umístěný vrt s čerpadlem, který vám ušetří náklady na vodu. Ta je opatřena na míru vyrobenou markýzou, kterou lze ovládat pomocí dálkového ovladače.

Jako další úložný prostor můžete využít sklep 3×2 metry, který také najdete na zahradě. Ten ještě není zcela dokončený, chybí jen finalizační úpravy. 

Terasa

Dostatečné soukromí si dopřejete na téměř 17 m2 velké terase kde si můžete vychutnat sklenku vína a pohodu.

Parkování  

Na předzahrádce na vás čekají dvě soukromá parkovací místa a nové oplocení s pojezdovou bránou. Bezproblémové je i parkování v okolí domu. 

Technické informace

Dům vznikl pod záštitou RD Rýmařov a spousta součástí je stále v záruční lhůtě (fasáda, konstrukce apod.).

Teplo domova poskytne inteligentní systém Siemens Synco Living s elektrickými sálavými panely a regulací teploty v jednotlivých místnostech. V koupelně je navíc i podlahové topení. 

Světelnou a tepelnou izolaci zajišťují venkovní žaluzie.

Řada prvků byla realizována oproti projektu v nadstandardech – zateplení domu, zvětšený světlík i technická místnost, schodiště atd.

Lokalita

Když se řekne Praha, často se klientům vybaví rušné město plné aut a uspěchaných lidí.

Praha Hostavice je ovšem klidné místo uprostřed přírody s řadou možností pro pěší výlety. Nedaleko se nachází údolí Rokytka známé svými rybníky. Po svých je možné také dojít k přírodnímu parku Klánovice-Čihadla nebo k Počernickému parku s komplexem restaurací. 

Milovníci sportu jistě ocení blízký golfový resort, tenisové kurty, cyklostezky a další možnosti pro sportování. 

Starosti si nemusíte dělat ani s občanskou vybaveností. Ať už jde o supermarket, restaurace, kavárnu s dětským koutkem, kadeřnictví, lékárnu, dětského lékaře, ZUŠ nebo mateřské školy, vše najdete na jednom místě.

Starší děti mohou navštěvovat základní školu ve vedlejších Štěrboholech (bus 265), Kyjích či Dolních Počernicích (bus č. 263 a 296). K nákupům slouží v blízkosti například nákupní centrum Europark či outletové centrum Fashion Arena. Polikliniku, poštu apod. najdete právě v blízkých Štěrbolech, Počernicích nebo na Rajské zahradě.

Autem se do centra Prahy dostanete za cca 15-20 minut. Veřejné dopravní spojení zajišťují autobusové linky či vlak z Dolních Počernic. 

Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Cena : 10 200 000,-Kč

 

 

Chtěli byste se o bydlení ve dvoupatrovém řadovém domě dozvědět více?

Ozvěte se mi a rezervujte si prohlídku, budu se těšit  777 199 100.