Investiční 1kk, 30m², Hloubětín

Nabízím k prodeji byt s dispozicí 1+kk, OV, o velikosti 29,9m² s nádherným výhledem a skvělou polohou jen pět minut chůze od stanice metra Hloubětín! Tento byt se nachází ve 6. nadzemním podlaží udržovaného panelového domu s dvěma výtahy na ulici Šestajovická 488/614 v oblíbené a klidné části Prahy – Hloubětín.

Byt je v původním, ale zachovalém stavu a je v současné době pronajatý. Menší rekonstrukce by mu jistě dodala atraktivitu. Lokalita Hloubětína nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a skvělé dopravní dostupnosti. Kromě blízkosti stanice metra Hloubětín, která je jen pět minut chůze od domu, se zde také nachází několik zastávek MHD, které umožňují snadný a rychlý přístup do centra města.

previous arrow
next arrow
Slider

 

Energetický štítek
Evidenční list
Prohlášení vlastníka
Stanovy

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně mnoha zelených ploch, sportovních areálů a parků, které umožňují relaxaci a aktivní odpočinek. Plavecký bazén je dokonce hned za domem.

Tato nabídka je skvělou příležitostí stát se majitelem tohoto bytu a využít jeho investičního potenciálu. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Cena: 3 700 000,-Kč je včetně právního servisu.