Klidný dům 114 m² a pozemkem 1003 m² s venkovskou atmosférou v Berouně – REZERVACE

Beroun, Kotopeky – Tíhava č. p. 56

 Tato nemovitost je nejen domem, ale i útočištěm, kde se klid a příroda stávají vašimi nejbližšími sousedy. Jedná se o dům 5+1 k celkové rekonstrukci, který skrývá veškerý potenciál pro vaše vlastní úpravy a modernizace. Vlastní studna kopaná a odpad řešený do jímky zajišťují nezávislost a ekologický přístup. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem v domě a voda je ohřívána bojlerem, což zaručuje pohodlí v každém ročním období.

 Celková plocha pozemku činí 1003 m², s rozlehlou zahradou o velikosti 876 m², ideální pro relaxaci a odpočinek. Užitná plocha domu činí celkem 114 m² (orientační údaj), s přidanou hodnotou garáže o velikosti 21 m².

previous arrow
next arrow
Slider

Výpis z katastru nemovitostí


Představte si možnosti, které tento dům nabízí po celkové rekonstrukci. V našich fotografiích naleznete plánované změny dispozice a vizualizace, které Vám umožní představit si budoucí podobu vašeho domova. 

 Nachází se v krásně klidném prostředí, které nabízí harmonické spojení venkovského života s dostupností veškeré občanské vybavenosti. Blízkost dálnice D5 zajišťuje snadnou dostupnost do okolních měst a vzdálenost od Prahy nebo Plzně je stále slušná.

Cena: 4 200 000,-Kč vč. realitního a právního servisu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

 Tato nemovitost nabízí ideální kombinaci klidu, přírodního prostředí a možnosti vlastních úprav. Nechte se okouzlit jejím potenciálem a staňte se součástí tohoto jedinečného domova. Pro více informací či prohlídku zavolejte nebo napište a potkáme se na společné prohlídce.

Těším se na Vás