BytZbraslav0101

Moderní nový mezonet 2+kk, 65m², Zbraslav

Praha-Zbraslav se rozkládá na soutoku řeky Vltavy a Berounky na jižním okraji Prahy a právě zde pro Vás mám krásný podkrovní mezonetový byt 2+kk.

Celková podlahová plocha bytu je 65m². Byt je dispozičně členěn na předsíň (zádveří), koupelnu, ložnici s komorou (šatnou), a hlavní obývací pokoj s kuchyňskou linkou. Velmi příjemný bonus pak představuje mezonetové patro s 14m2, které je do 170cm pochozí, a je vhodné jako pracovna nebo další pokoj. Byt, který působí s dřevěnými trámy velice útulně, ale zároveň moderně, je zařízen velice kvalitními spotřebiči (v rámci kuchyňské linky), kvalitní sanitou a obklady v koupelně (záruční listy doložím). Orientace bytu je jižní a západní, v bytě je příjemný klid díky kvalitním oknům (tepelně izolačním troj sklům Roto).

Měsíční náklady na SVJ činí 2.000,-Kč

previous arrow
next arrow
Slider

Zrekonstruovaný historický dům s 8 bytovými jednotkami vznikl v rámci projektu „Rezidence královny Elišky“ a je vzdálen jen 200m od Zbraslavského náměstí kde najdete veškerou občanskou vybavenost a BUS. Nedaleko je Pražský okruh D1, D4, D5, autem jste na Smíchově cca 15minut.

Budu se těšit na prohlídce, kterou si dohodneme po telefonické rezervaci přesného termínu.

Cena: 7 400 000,-Kč

Majitel může upřednostnit výhodnější nabídku