Prodej frenšízového provozu Waf-Waf

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost, máme pro vás nabídku, která vás určitě zaujme. Nabízím k prodeji frenšizový provoz Waf-Waf v Praze-Palladiu, kde si můžete vychutnat ty nejlepší vafle, palačinky a lívance s neomezeným množstvím slaných a sladkých přísad. Waf-Waf je inovativní koncept, který si získal oblibu především u mladé generace, která si jídlo ráda fotí a sdílí na sociálních sítích. Z Waf-Waf se tak stal tzv. „lovebrand“, který má přes 32 tisíc fanoušků na Facebooku a Instagramu.

Provozovna, kterou nabízím, má 20 míst k sezení a nachází se v atraktivní lokalitě v centru Praha-Paladium. Provozovna se prodává včetně zaškoleného personálu a veškerého vybavení a zásob, takže můžete začít podnikat ihned. Součástí prodeje je také licence na 5 let na prodej produktů Waf-Waf, která vám zaručuje podporu a know-how od centrály Waf-Waf. Provoz je ziskový bez zatížení úvěrem a má stabilní zákaznickou základnu. Jedinou podmínkou je vratná jistina Paldiu na 3 měsíce, která slouží jako záruka kvality služeb.

previous arrow
next arrow
Slider

Cena včetně právních služeb: 1 300 000,-Kč bez DPH

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete se stát obchodním partnerem rostoucí značky, neváhejte mě kontaktovat, rád vám poskytnu více informací a domluvíme si prohlídku provozovny i skladu. Těšíme se na spolupráci s vámi!