011

Prostorný 3+KK s balkonem a garáží v Jinonicích – REZERVACE

Nabízím k pronájmu světlý byt o dispozici 3+kk s jihovýchodně orientovaným balkonem ve 2.NP bytového domu v ulici U Kříže 609/4, jen 200 metrů od stanice metra B Jinonice. Byt je nejen v blízkosti metra ale je zároveň dostupný ostatní MHD. Poloha nemovitosti nabízí snadnou dosažitelnost centra města i unikátních přírodních lokalit v okolí (Prokopské a Dalejské údolí, Přírodní parky Vidoule, Cibulka a Motolský ordovik). K jednotce náleží garážové stání v přízemí budovy.

previous arrow
next arrow
Slider

Byt má rozlohu 94 m². Součástí bytu je 6 m² velký balkon, na který je přistup z obývacího pokoje. Obývací pokoj disponuje chladicí jednotkou, kterou je možné i vytápět. Do bytu se vchází bezpečnostními protipožárními dveřmi Next. Kuchyňská linka Koryna má keramickou varnou desku Whirlpool a myčku na nádobí Gorenje. Podlahy jsou plovoucí a dlažba. Koupelna je z italského mramoru s velkým zrcadlem. Ložnice má vestavěnou lamelovou skříň s kombinací zrcadel a dostatkem úložného prostoru. Ve všech oknech jsou žaluzie. 

Celý byt působí díky velkorysému pojetí rozměrů místností vzdušně a prostorně. Výše umístěná poloha bytu a dodatečná zvuková izolace stěn sousedících s vedlejšími byty přináší překvapivě tichou a klidnou atmosféru pro pohodové bydlení. Přátelská místní komunita, vedlejší budova univerzitního kampusu a nedaleký projekt Waltrovka také vytvářejí zajímavé a kultivované sousedství. Praktický lékař pro děti i dospělé, zubní ordinace, moderní posilovna, MŠ a ZŠ, kavárny, vše je tu na dosah a nemovitost je tak ideální pro pár nebo rodinu. 

Majitel požaduje jeden měsíční nájem jako vratnou kauci. Poplatky na služby včetně vody 2 600,-Kč. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Cena 30 000,-Kč