Byt, Hrnü°żsk† (1)

Prostorný slunný byt 90m², vlastní zahrada 155m²

Hledáte bydlení, kde skloubíte skvělou lokalitu, která je jako stvořená pro rodinný život? Právě se Vám to podařilo. Jesenice u Prahy se během posledních let stala velmi vyhledávanou oblastí a já tu pro Vás mám krásný byt s dispozicí 3+kk o velikosti 90m², s vlastní zahradou 155m².

previous arrow
next arrow
Slider

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj, který je orientovaný JV a tím zaručuje dostatek světla po celý den. V letních měsících jistě oceníte i průchod na vlastní zahradu, kde je možné jak příjemné posezení s přáteli, tak i dětský bazén.

Měsíční náklady na bydlení, teplo, vodu, elektřinu jsou 3600,- včetně fondu oprav, který je 1344,-.

Byt je umístěn v prvním nadzemním podlaží stavby s výtahem z roku 2012, který má celkem 12 bytových jednotek v Hrnčířské ulici, Jesenice. Dům a SVJ fungují perfektně a bez dluhů.  

V okolí je nově postavená základní škola, 4 dětská hřiště, sportovní centrum se všemi možnými hřišti a tenisovými kurty, nafukovacími skluzavkami, sportoviště, lanové centrum, golfové odpaliště. Autobusová zastávka, na metro Opatov 10 minut jízdy. Průhonický park 10 minut pěšky. Cyklostezky a stezky pro kolečkové brusle v nejbližším okolí.

Cena 11 200 000,-Kč

Pro přesný termín prohlídky a více informací prosím zavolání 777 199 100, děkuji. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.