01

Rodinný dům 114 m², pozemek 619 m² Buková, Králův Dvůr – Zahořany

Hezký dům na jedinečném místě

Možná jste se rozhodli, že už nechcete žít v Praze. Že chcete žít pomaleji, více v klidu a chcete být každý den obklopeni nádherným Křivoklátským lesem, loukou, potůčkem a přitom to  mít do Prahy jen několik desítek minut autem.

Pak jste tady správně. Vítá Vás Králův Dvůr – Zahořany. Nejbližší nájezd na dálnici D5 je 5 minut jízdy autem, v Praze jste za 15 minut, v Plzni do 30 minut, vlak a autobus jezdí pravidelně.

Novostavba z roku 2016, dispozičně řešena jako 4+1 má v podkroví přípravu dalších místností s okny viz vizualizace.

Zatím jen 74m² , dalších 40m² v podkroví, pozemek 619m², zateplený zahradní domek (klubovna, dílna) 18m², kůlna na zahradní nářadí a z obou stran domu 2 parkovací stání. Na jedné straně samonosná brána s motorem Hörmann na druhé straně mechanické vrata.

previous arrow
next arrow
Slider

Osobně se mi moc líbí jižně orientovaná terasa s přímým vstupem z obývacího pokoje a výhledem do zeleně. Přesně tak si představuji relax po práci nebo příjemnou snídani, co říkáte?

Dům je postaven z Porotermu a zateplen 20cm polystyrenem, betonové tašky KM Beta, komín Schiedel. Vytápění je podlahové napojené na elektrokotel s centrálním ovládáním. To vše tvoří nízkoenergetickou náročnost B, která se v dnešní době zdražování hodí.

Dominantou obývacího pokoje jsou kachlová kamna Hass+Soon na dřevo s terciálním spalováním. O teplou vodu se stará 125l bojler. V celém domě je rozvod optického kabelu k internetu, v oknech jsou žaluzie a sítě proti hmyzu.

Celá čtvrť je velice přátelská, klidná a bezpečná.

Cena: 10 500 000,-Kč

V případě více zájemců, bude dům prodán nejlepší nabídce.

Budu se na váš těšit na prohlídce, stačí jen zavolat a dohodnout si přesný termín.