fbpx

Kdo jsem?

Důvěra je při obchodování velmi důležitá. Souhlasíte? Pro mě ano. Proto bych Vám chtěl na pár řádcích představit svůj příběh. Pomůže Vám mě trochu lépe poznat.

O mně

Nejraději své obchodní partnery potkávám osobně. Vím, že nám nástroje dnes umožňují dělat snadno schůzky online, přesto však preferuji osobní kontakt. Věřím, že se i my potkáme osobně. Než však do této schůzky investujeme náš čas (to nejcennější, co máme), potřebujete vědět, zda jsem partner, se kterým chcete spolupracovat při tak zásadní životní události, jako prodej nebo koupě nemovitosti. Ke všem klientům přistupuji individuálně a jejich příběhy a potřeby mne skutečně zajímají.

Poskytované služby

S jakými službami v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí klientům v Praze a Středních Čechách nejčastěji pomáhám?

Prodejní strategie

Prodejní strategie

Prodejní strategie zahrnuje komplexní proces šitý na míru.

Právní servis

Právní servis

Kvalitní a spolehlivý právní servis je podmínkou zdárného obchodu.

Homestaging a focení

Home staging a focení

Homestaging je příprava nemovitosti k prodeji s cílem zvýšit její atraktivitu.

Inzerce, která prodává

Inzerce, která prodává

Dejte o vaší nemovitosti vědět!

Proč spolupracovat právě se mnou?

Makléřů je přeci spousta.

schody

Přístup k lidem

Rád pomáhám lidem. Způsobem, který je mi vlastní. Mám spoustu zkušeností. Na druhou stranu nerozumím všem nejnovějším technologiím a proto spolupracuji s profesionály.

Potkat se s makléřem

Hodnoty

Jsem autentický, mluvím tak, jak mi pusa narostla. Osobní přístup – raději se sektávám osobně, s klienty si volám a podávám ruku. Spokojenost – a to na obou stranách.

Martin Slavev

Osobnost

Jsem přátelský a empatický (ikdyž to zní jak z Chcete mě :)), mám více než 25 let zkušeností s obchodem a umím vyzdvihnout přednosti nemovitosti, které kupující hledá.

Pojďme si popovídat!

Pojďme se potkat osobně. Nezávazně. Ať mě poznáte a zjistíte, zda jsem profesionál, se kterým chcete řešit tak zásadní životní událost jako je prodej nemovitosti.

Potkat se