01

Bubeneč 2+1, 49m² – REZERVOVÁNO

Bubeneč je místo, kde se dobře žije a v poslední době se zde moc nemovitostí k prodeji neobjevuje, proto mám radost, že Vám mohu nabídnout byt, který se nachází v ulici Charlese de Gaulla 13.

Byt 2+1 o velikosti 49 m² s 3m vysokými stropy v osobním vlastnictví se nachází v 1. nadzemním podlaží v cihlovém domě. Dispozice bytu je tvořena předsíní, dvěma samostatnými pokoji, kuchyní a koupelnou s toaletou. K bytu náleží i prostorný sklep 9m² , který dodává dostatek úložného prostoru. Vytápění bytu zajišťují plynové vafky a karma na ohřev vody. 

Náklady na bydlení má současný majitl: elektřina 600,- plyn 600,-, voda 500,- fond oprav s dalšími poplatky za provoz domu činí 1 300,-

Byt je v původním, ale udržovaném stavu, což bude pro někoho výhodou, je tu možnost si byt kompletně upravit dle svého vkusu. Při vstupu do cihlového domu z roku 1920 na Vás dýchne pozitivní atmosféra, je ve velmi dobrém stavu a jeho předností je prostorný dvůr ve vnitrobloku kde je možné sušit prádlo nebo si jen posedět na slunku.

Najdete tu vše, co potřebujete k životu, ať už obchody, služby, útulné kavárny, divadla, polikliniku, MŠ, ZŠ, VŠ a také skvělou dopravní dostupnost do celé Prahy. Kousek za domem máte metro A-Dejvická nebo tramvajovou zastávku Lotyšská a určitě Vás potěší možnost parkování v podzemních garážích Dejvická nebo před domem za 1200/1rok. Jedná se o žádanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností.

Cena: 7 800 000,-Kč

V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka. Cena zahrnuje provizi RK, veškeré právní služby a vyřízení hypotečního úvěru.

Termín prohlídky Vám rád sdělím po telefonické domluvě, brzy na viděnou.

previous arrow
next arrow
Slider