BytRooseveltova02

Prostorný slunný byt, Praha 6 Bubeneč, 71m², Rooseveltova 42 – REZERVACE

Jižně situovaný slunný byt s dispozicí 2+1 v osobním vlastnictví, který disponuje celkovou plochou 70,60 m², se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu na ulici Rooseveltova 42 v klidné části Prahy 6 – Bubeneč. Byt prošel rekonstrukcí před 5lety, el. rozvody, topení, koupelna, špaletová dvoustěnná okna, která zajišťují jak zvukový, tak tepelný komfort. Vzdušnost celého bytu zajišťují 3m vysoké stropy a velké okna, dotváří celkově příjemný pocit. Na podlaze jsou parkety, vinyl a dlažba. Příslušenství bytu tvoří prostorný sklep s plochou 4,50m², který se nachází v 1. podzemním podlaží budovy.

previous arrow
next arrow
Slider

V současné době je byt pronajatý prověřeným nájemníkům, kteří by rádi s novým majitelem prodloužili smlouvu na další roky.

Fond oprav    1 412,-

Vytápění        1 100,-

Voda               400,- 

Částku            700,- tvoří osvětleni společných prostor, výtah, úklid atd.

Celkové zálohy na bydlení jsou 3 614,-Kč

O Vaše pohodlí se stará systém SYSTHERM SYMPATIK (výměníková stanice) která reguluje jak teplo v bytě tak teplotu vody.

Svj SNEO která má v péči tento dům je bezproblémové, v domě je pořádek a klid.

V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost. Cca 500 metrů chůzí máte k dispozici  supermarkety Albert a Penny. Zastávka autobusu MHD je přímo před domem a v pěší dostupnosti máte Metro stanice Dejvická a Hradčanská (obě na lince Metra – A), kde můžete využít také několik tramvajových linek.  Lokalita přímo vybízí k nejrůznějším sportovním aktivitám a procházkám s domácími mazlíčky v blízkých parcích Willyho Brandta, Generála Lázaro Cardenase, Stromovka nebo Letenské sady. V okolí domu se rovněž nachází několik dětských hřišť. Milovníci společenského života budou zase nadšení rozmanitostí lokálních kaváren, vinoték a restaurací které jsou doslova na dosah a to se hodí.

Cena 11 490 000,-Kč 

Pro případné prohlídky prosím o zavolání na 777 199 100 a dohodnutí přesného termínu, děkuji.
V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka. Cena zahrnuje provizi RK, veškeré právní služby a vyřízení hypotečního úvěru.