Byt, ¨ernoÁice (01)

Praha západ, Černošice 2kk, 34m² – PRODÁNO

Menší byt 2kk, 34m² se společnou terasou 10m² a zahradou v 2NP je postavený v historické části města Černošice, ulice Komenského 102 v blízkosti návsi a Černošického kostela. Byt se nachází v 2NP vily, ve velice klidné části Černošic a prošel před 5 lety celkovou rekonstrukcí, elektřina, voda, plastová okna a koupelna . V bytě se topí plynovým kotlem Vaillant který ohřívá i vodu, máte tak dobrý přehled o spotřebě.

Náklady na osobu: El- 1 350,-Kč, Plyn- 1 220,-Kč, Voda-500,-Kč, Fond oprav-2 300,-Kč.

Orientace bytu v kombinací s velikostí oken poskytuje dostatek světla i tepelný komfort po většinu roku. Velice příjemné je využití terasy, na kterou se dostanete z chodby bytu, dále je po několika schodech zahrada kde jsou vzrostlé stromy, které poskytují dostatek pohodlí k relaxu. K bytu náleží i (dílna,koje) 6m² a kočárkárna s možností uskladnění sezónního vybavení.

Cena 3 380 000,-Kč

Pro přesný termín prohlídky a více informací prosím o zavolání 777 199 100, děkuji. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka. Cena zahrnuje provizi RK, veškeré právní služby a vyřízení hypotečního úvěru.

previous arrow
next arrow
Slider