1 Hlavn°

Prostorný slunný byt Praha 6 Bubeneč, 72m² – PRODÁNO

Velice dobře situovaný slunný byt s dipozicí 2+1 v osobním vlastnictví, který disponuje celkovou plochou 72 m², se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu na ulici Rooseveltova 42 v klidné části Prahy 6 – Bubeneč.  Byt je orientován jižně, dispozice bytu umožňuje rekonstrukci z 2+1 na 2+kk s prostornou kuchyní, jídelním koutem a šatnou.  Příslušensví bytu tvoří prostorný sklep s plochou 5 m², který se nachází v 1. podzemním podlaží budovy.

Plynové vytápění – 1500,-

Elektřina                – 860,-

Voda                      – 300,-

Fond oprav          – 1400,-

Celkové zálohy na bydlení jsou 4 100,-Kč o Vaše pohodlí se stará systém SYSTHERM SYMPATIK, kterým regulujete jak teplo v bytě tak teplotu vody.

 

Bytový dům, ve kterém se výše uvedený byt nachází, se skládá z 20 jednotek na celkově pěti nadzemních podlažích (dohromady 40 jednotek) a se sklepy v prvním podzemním podlaží. V každém vchodě se nachází vždy 4 bytové jednotky na každém podlaží. Každý vchod má vlastní výtah.  

V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost. Cca 500 metrů chůzí máte k dispozici  supermarkety Albert a Penny. Zastávka MHD autobusu je přímo před domem a v pěší dostupnosti máte Metro stanice Dejvická a Hradčanská (obě na lince Metra – A), kde můžete využít také několik tramvajových linek.  Lokalita přímo vybízí k nejrůznějším sportovním aktivitám a procházkám s domácími mazlíčky v blízkých parcích Willyho Brandta, Generála Lázaro Cardenase, Stromovka nebo Letenské sady. V okolí domu se rovněž nachází několik dětských hřišť. Milovníci společenského života budou zase nadšení rozmanitostí lokálních kaváren, vinoték a restaurací které jsou doslova na dosah a to se hodí.

Prohlídkové dny jsou 28.1. – 29.1. je nutné si na prohlídku objednat přesný termín po telefonické domluvě.

Cena 11 800 000,-Kč

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce

previous arrow
next arrow
Slider