Atypický rodinný dům s bazénem a saunou v Psárech

Nabízím k prodeji exkluzivní atypický rodinný dům v atraktivní lokalitě Ulice Sportovní Č. p. 241, Obec Psáry, okres Praha-západ. Tento unikátní dům byl postaven v roce 1993 pod dohledem renomovaného architekta ing. arch. Jiřího Siegela a může se pyšnit užitnou plochou 360 m² na 2 nadzemních podlažích.

previous arrow
next arrow
Slider

První část domu je obdélníková a zahrnuje také rozlehlou garáž. Obytná část domu má půdorys pravidelného osmiúhelníku. V 1. nadzemním podlaží se nachází obytný prostor s kuchyní, jídelnou s barem, pracovnou a výškově odděleným obývacím pokojem. Tento prostor je rozdělen příčkami bez dveří, což vytváří vzdušný a příjemný prostor. Navíc z něj lze přímo vyjít na terasu. Ve 2. nadzemním podlaží najdete spojovací chodbu, jeden větší pokoj, dva menší pokoje, koupelnu a prostornou ložnici s vlastní koupelnou.

Základem domu je wellness, který zahrnuje vnitřní bazén (53 m²) a saunu se sprchou, což nabízí dokonalý prostor pro relaxaci a odpočinek. V 1. podzemním podlaží se nachází elegantní bar s klubovnou a technická místnost pro maximální komfort. Prostorná garáž poskytuje dostatek místa pro vaše dvě vozidla.

Dům je zděný, plastová okna, dřevěná střešní okna a dveře. Podlahy jsou z dřeva, keramické dlažby a korku. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy, a plyn je přiveden k patě pozemku. K dispozici je vlastní studna pro vodu, vodovod na hraně pozemku a kompletní kanalizační systém. Elektrický bojler zajišťuje pohodlí a efektivitu.

Tato nemovitost se nachází na konci slepé ulice, což zaručuje maximální soukromí a klid. Dům je situován na rozloze parcely o velikosti 1127 m², což nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i zábavu.

Výjimečná lokalita v kombinaci s unikátními prvky této nemovitosti a stylovým vybavením z ní činí příjemný domov pro náročné. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, budu se na Vás těšit.

Cena: 16 400 000,-Kč.

Cena zahrnuje provizi RK, veškeré právní služby a vyřízení hypotečního úvěru.