Prodej rodinného domu v Podbrdech – Vaše oáza klidu a pohody

Hledáte prostorný a komfortní domov pro celou rodinu v krásné a klidné lokalitě? Pak vás zaručeně uchvátí rodinný dům v Podbrdech, který nabízí vše, co si od bydlení můžete přát.

Dům o dispozici 6+1 s užitnou plochou 175 m2 a celkovou plochou pozemku 1750 m2 byl kolaudován v roce 1998 a prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2018. Obytné místnosti s okny orientovanými na jihovýchod a s předokenními roletami Twinroll zaručují příjemné proslunění a útulnou atmosféru. Obývací pokoj má vstup na venkovní terasu o velikosti 29 m², orientovanou na jihovýchod.

previous arrow
next arrow
Slider

Kolaudační rozhodnutí
Kontrola
PENB
Půdorys
Půdorys
Studna

Plně podsklepený dům, nabízí prostornou garáž s dílnou, prádelnu, sklep s domácí vodárnou darling a kotelnu. Vytápění zajišťuje kombinovaný kotel na plyn i elektřinu s možností přepínání mezi palivy. Dům disponuje vlastní studnou a domovní čistírnou odpadních vod.

Na slunné zahradě s ovocnými stromy, okrasnými keři a skalkou naleznete oválný polozapuštěný bazén, dřevěný altán (6×4), zahradní domek (2X4) s grilem a nehydroizolovaný sklípek. Zahrada je ideálním místem pro odpočinek, zábavu i rodinné oslavy.

Bytová jednotka v domě je připravena na případné rozdělení na 2 bytové jednotky. V podkroví jsou rozvody pro další kuchyň a dva komíny s možností instalace krbu.

Dům se nachází v klidné obci v Podbrdech, v blízkosti lesů a cyklostezek. Do Prahy se autem dostanete za 40 minut.

Cena : 15 390 000,-Kč  

Uvedená cena zahrnuje veškeré poplatky za služby

Tento dům je vhodný pro rodiny s dětmi, neváhejte a splňte si svůj sen o krásném a klidném domově.

Budu se na Vás těšit na prohlídce.