Prodej krásného stavebního pozemku v Okrouhlu na Praze západ -REZERVACE

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě stavebního pozemku v obci Okrouhlo na Praze západ. Tento pozemek s parcelním číslem 11/13 o rozloze 1074 m² je ideální pro realizaci vašich stavebních snů.

Pozemek se nachází v klidné lokalitě a je rovinatý, což umožňuje snadnou a efektivní výstavbu. Díky své rozloze je zde dostatek místa pro vytvoření prostorného a komfortního domova.

previous arrow
next arrow
Slider

 

Územně plánovací informace

Připojení na veřejnou infrastrukturu je již zajištěno. Pozemek disponuje kanalizací, přípojkou vody a elektřiny (Antoníček), což vám ušetří čas a náklady spojené s těmito přípravnými pracemi.

Koeficient zastavitelnosti pozemku je 30%, což vám umožňuje vytvořit dostatečný prostor pro pohodlné bydlení, přičemž zůstává dostatek místa pro zahradu i parkování. S koeficientem zeleně 50% zde máte možnost vytvořit si svůj vlastní zelený ráj.

 

Veškeré potřebné informace o legislativě a stavebních povoleních, které jsou s touto nemovitostí spojeny najdete v přiložené složce.

K pozemku náleží věcné břemeno na užívání příjezdové cesty 33/7 a 850/3, což zajišťuje snadný a pohodlný přístup k vašemu novému domovu.

Cena: 6 990 000,-Kč

Rád pomohu s vyřízením hypotečního úvěru

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost koupě stavebního pozemku. Kontaktujte mne nejlépe telefonicky. Vaše stavební sny se mohou brzy stát skutečností!