Moderní novostavba v Mníšku po Brdy, okres Praha-západ – REZERVACE

K prodeji nabízím projekt s dokončenou novostavbou 5+kk o rozloze 180 m² na vybudované základové desce o rozloze 116 m² v obci Mníšek pod Brdy. Tato atraktivní lokalita se nachází několik minut jízdy autem od hranice Prahy, což zajišťuje vynikající dostupnost do centra města.

previous arrow
next arrow
Slider

Půdorys 1.NP
Půdorys 2.NP
Východní pohled
Západní pohled
Severní pohled

Na pozemku je vybudovaná základová deska pro dům o zastavěné ploše cca 116 m². Navíc je k dispozici stavební povolení pro dvoupodlažní rodinný dům 5+kk o užitné ploše 180 m². Toto povolení je možné převzít společně s projektem a ihned zahájit stavbu. Nespornou výhodou tohoto projektu je i možnost převzetí hypotéky 5.5mil u ČSOB s fixací na 3 roky a úrokem 2.49%. Plánovaná je moderní dřevostavba od firmy Palis a v současné době je možné velké množství klientských změn. Samozřejmě je však možné na této parcele postavit i jiný typ nemovitosti dle vlastních představ. 

Pozemek se nachází v klidné části Mníšku pod Brdy, v Edenu, který je nově vznikající zástavbou rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – základní i mateřská škola, autobusová zastávka, obchody, restaurace a dětské hřiště. Krásný les s dominantou Zlatý vrch je jen dvě ulice dál od pozemku. V bezprostřední blízkosti lesa se nachází Zámecký rybník, který nabízí možnosti pro relaxaci a rekreaci. 

Tato nabídka je skvělou příležitostí pro stavbu vlastního domova v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a přírodou v blízkosti. Pro více informací a domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte. 

Cena 13 990 000,-Kč včetně všech právních služeb.