Skvělý stavební pozemek 817 m²Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ

K prodeji nabízím rovinatou obdélníkovou stavební parcelu s vybudovanou základovou deskou o rozloze 116 m² v obci Mníšek pod Brdy. Tato atraktivní parcela se nachází několik minut jízdy autem od hranice Prahy, což zajišťuje vynikající dostupnost do centra města.

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

Na pozemku je vybudovaná základová deska pro dům o zastavěné ploše cca 116 m². Navíc je k dispozici stavební povolení pro dvoupodlažní rodinný dům 5+kk o užitné ploše 180 m². Toto povolení je možné převzít společně s projektem a ihned zahájit stavbu. K výstavbě projektu je možnost převzetí hypotéky 5.5mil u ČSOB s fixací na 3 roky a úrokem 2.49%. Samozřejmě je však možné na této parcele postavit i jiný typ nemovitosti dle vlastních představ.

Pozemek se nachází v klidné části Mníšku pod Brdy, v Edenu, který je nově vznikající zástavbou rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – základní i mateřská škola, autobusová zastávka, obchody, restaurace a dětské hřiště. Krásný les s dominantou Zlatý vrch je jen dvě ulice dál od pozemku. V bezprostřední blízkosti lesa se nachází Zámecký rybník, který nabízí možnosti pro relaxaci a rekreaci. 

Tato nabídka je skvělou příležitostí pro stavbu vlastního domova v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a přírodou v blízkosti. Pro více informací a domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte. 

Cena 6 990 000,-Kč včetně všech právních služeb.