Hlavn° 1

Světlý byt Beroun, Košťálkova 3+1, OV, 73m2 s balkonem a lodžií – PRODÁNO

Celý dům je zdařile revitalizován. Na velice dobré úrovni je i zateplení (Lifebrick) a celková údržba ze strany SVJ. K bytu náleží 1 sklepní kóje 2m2 na patře + společná kočárkárna v přízemí. V bytě je i velice praktická spíž na potraviny kterou jistě oceníte. Byt nabízí jak balkon 3m2 na západ tak lodžii 3m2 severním směrem a poskytuje dostatek světla a pohodlí. Celkově se jedná o udržovaný byt ale bez rekonstrukce s původním umakartovým jádrem a jeho případná rekonstrukce byt jistě zhodnotí a dává tak možnost k seberealizaci, co říkáte. 

Bydlení v Berouně je kompromisem, který nabízí tu nejlepší kombinaci rušného města a klidného venkova. Dojezdová vzdálenost do Prahy je 30minut, autobusové i vlakové spojení je perfektní. Ať už hledáte fitness centrum, aquapark, tenisové kurty, fotbalové či hokejové hřiště, školku, školu nebo nemocnici (jedna z top rehabilitací v okolí Prahy), nemusíte chodit daleko. Vše najdete na jednom místě. Občas si ale chcete od každodenního spěchu odpočinout a z městského prostředí zmizet. Klíčky od auta nechte doma. Hlavu vám vyčistí procházka kolem místního medvědária (ano, jsou to ti z večerníčku), kolem řeky Berounky nebo vás osvěží vyjížďka na kole po cyklostezce do Žloukovic (oblast plná hub a chatařský ráj) nebo do Prahy. Není nad domácí zeleninu, díky které jsou trhy v Berouně dobře známé. 

previous arrow
next arrow
Slider

 

 

Poplatky do fondu oprav 2 370,-Kč. Celkové náklady pro 4členou rodinu, topení, voda, elektřina jsou 2 375,-Kč 

PENB = D méně úsporná 

Adresa: Košťálkova 1362/23 Beroun

Cena: 4 200 000,-Kč

Prohlídky jen po předchozí telefonické domluvě a rezervaci přesné hodiny. Pokud o nemovitost projeví zájem více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. 

Zaujalo Vás bydlení v Berouně a rádi byste vše viděli na vlastní oči?
Ozvěte se mi na tel : 777 199 100.