Slunný byt 79 m² s 2 balkony v Berouně – REZERVACE

Tento světlý a prostorný byt 2+1 o celkové ploše 79 m² se nachází ve 3. NP v Berouně na adrese Kapitána Jaroše 1025/17. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vzdušný prostor s dostatkem světla, jsou tu dva balkony. Jeden z nich má 3,4 m² (orientovaný na jihovýchod) a druhý má 1,9 m² (orientovaný na severozápad). Tyto balkony nabízejí příjemný prostor pro odpočinek, relaxaci u kávy nebo dobré sklenky.

previous arrow
next arrow
Slider

Kontrola spalinových cest
REVIZE PLYNU
Vyúčtování za plyn 2022-23
Vyúčtování za elektřinu 2023-24
Evidenční list

Byt je vybaven pro pohodlný životní styl. Vytápění je zajištěno plynovými kamny Waf (2x), které poskytují efektivní a útulné teplo. Koupelna je zděná a ohřev vody zajišťuje plynová karma. Na podlahách najdete kombinaci dřeva a dlažby, která dodává interiéru elegantní a vkusný vzhled.

Lokalita je klidná a zároveň s velmi dobrou dostupností do centra města Berouna, které je plně vybaveno veškerými potřebnými službami a obchody. Skvělé spojení veřejnou dopravou umožňuje pohodlnou cestu do Prahy.

K bytu náleží také prostorný sklep o velikosti 9,8 m², který poskytuje dostatek úložného prostoru.

Cena: 4 290 000,-Kč, cena vč. realitního a právního servisu. 

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci klidného prostředí a skvělé dostupnosti. Nechte se okouzlit tímto úžasným bydlením – zavolejte nebo napište a společně se potkáme na prohlídce.